Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Őszi úszóverseny

2013.12.08

 Tizedik alkalommal hoztuk el az őszi „úszókupát”

 

I. Kós K. Ált. Isk.

 

Pontszerzőink:

Kuti Kata Borbála 3.a egyéni III., csapat II.

Kövessy Gergely 4.c egyéni III, csapat III., családi váltó I.

Kövessy Kristóf 3.b családi váltó I.

Révész Rozi 2.b egyéni VI.

Szabó Lilla 4.c csapat II.

Lóránt Boróka 3.a csapat II.

Csatári Betti 4.c csapat II.

Kovács Domokos 3.b csapat III.

Lazányi Benjamin 4.b csapat III.

Gallyas Krisztián 4.c csapat III.

Kanyó Petra 5.b egyéni III. csapat III.

Mike Panna 6.a egyéni V. csapat III. családi váltó III.

Gyomlai Lili 8.a csapat III.

Kovács Viola 5.b csapat III.

Kiss Bálint 6.a egyéni II. csapat II.

Tácsik Tamás 7.a csapat II.

Keresztes Tamás 8.b egyéni III. csapat II.

Horgas Norbert 8.b csapat II.

Kövessy Rita 1.c családi váltó I.

Mike Petronella 4.c családi váltó III.

Atanasziú Szofia Eszter csapat VI.

Tengerdi Vanessza csapat VI.

Molnár Csenge csapat VI.

Csíkos Patrícia csapat VI.

Gémesi Péter családi váltó II.

Kronberg Klára tanár I.

Csákány Béla apuka egyéni II.

Kövessyné Pogány Krisztina egyéni II.

Kövessy család 3 tagú váltó I.

Kövessy család 4 tagú váltó I.

Mike család 3 tagú váltó III.

Csikós család 3 tagú IV.

Csikós Zoltán apuka egyéni VI.

Akik még a versenyen részt vettek:

 


1.lány

Horváth Ivett 1.a

Szabó Panna 1.a

Varga Linda 1.a

Pocsaji Julianna 1.a

Kőrös Emma Sára 1.a

Délceg Borbála 1.a

Gonda Angelika 1.a

Rábay Zsófi 1.b

Novák Anna 1.b

Kövessy Rita 1.c

 

2.lány

Chobola Bernadett 2.a

Pöltl Zsóka 2.b

Révész Rozi 2.b

 

3.lány

Kiss Dorina 3.a

Lóránt Boróka 3.a

Farkas Blanka 3.a

Csapó Eszter 3.a

Kuti Kata Borbála 3.a

Nagy Lilla 3.a

Csákány Emma 3.a

 

4.lány

Réti Panna 4.a

Fazekas Réka 4.a

Csikós Dorina 4.b

Márton Vanda 4.b

Munkácsi Anna 4.b

Kovács Veronika 4.b

Csatári Bettina 4.c

Niklai Kitti 4.c

Chobola Noémi 4.c

1.fiú

Tihanyi Marcell 1.a

Varga Bence 1.a

Túróczi Máté 1.b

Szlovicsák Máté 1.b

 

2.fiú

Girus Kornél 2.a

Harsányi Bence 2.a

Kocsis Ádám 2.a

Apagyi Merse 2.a

Apagyi László 2.a

Csákány Béla 2.a

Lakatos István 2.b

Niklai Péter 2.b

 

 

3.fiú

Girus Kristóf 3.a

Tóth Bálint 3.a

Kovács Domokos 3.a

Rábai Gergő 3.a

Prihoda Barna 3.a

Regős Bendegúz 3.b

Kövessy Kristóf 3.b

 

4.fiú

Holod Kristóf 4.a

Nózsi Bálint 4.a

Gonda Tamás 4.a

Viszneki Bence 4.b

Kollár Péter 4.b

Lazányi Benjamin 4.b

Gallyas Krisztián 4.c

Csata Bence 4.c

Kövessy Gergely 4.c

Győri Melani 4.c

Mike Petronella 4.c

Szabó Lilla 4.c

Both Zsófi 4.c

Zun Panna 4.c

 

5.lány

Mázás Tímea 5.a

Polyák Norma 5.a

Czeizer Dóra 5.a

Sipos-Friss Bernadett 5.a

Kovács Viola 5.b

Kovács Boróka 5.b

Starosciák Luca 5.b

Kanyó Petra 5.b

Scheiring Luca 5.b

Domján Zsuzsa 5.b

 

6.lány

Vadász Anna 6.a

Mike Panna 6.a

Tengerdi Vanessza 6.a

Nemes Kitti 6.a

Szabó Zita 6.a

Vincze Zsuzsanna 6.a

Tollas Gizella 6.b

Percze Nikoletta 6.b

Papp Nikoletta 6.b

Lázár Gabriella 6.b

 

7.lány

Molnár Csenge 7.a

Tölgyesi Annamária 7.a

Tóth Barbara 7.a

Holod Kinka 7.a

Fábián Réka 7.b

Lázár Bernadett 7.b

Csikós Patrícia 7.b

 

 

 

 

 

 

5.fiú

Kolok Balázs 5.a

Márton Kristóf 5.a

Tóth Barnabás 5.b

Gémesi Péter 5.b

Fodor Boldizsár 5.b

Csapó Dani 5.b

 

 

 

 

 

6.fiú

Rozsáli Artúr 6.a

Kiss Bálint 6.a

Szabó Andor 6.a

Botocska Bence 6.a

Vámos Balázs 6.a

Dancs Levente 6.b

 

 

 

 

 

7.fiú

Tácsik Tamás 7.a

Bebesi Márton 7.a

Kiss Bence 7.a

 

 

 

 

8.lány

Benkő Zsófia 8.a

Puskás Veronika 8.a

Herczeg Réka 8.a

Gyomlai Lili 8.a

Atanasziu Sofia 8.a

Zana Liza 8.b

 

 

 

 

 

apuka

Pöltl Szablcs (2.b)

Horvát Imre (1.a)

Szabó Gergely egyéni V. (1.a)

Kövessy Zsolt (1.c, 3.b, 4.c)

Pogány Pál (Kövessy)

Csikós Zoltán(4.b, 7.b)

Rábai Péter (1.b)

Nagy Gábor (3.a)

Kiss Zoltán (7.a)

Téglási Péter (8.b)

Ónódi Rudolf

Gémesi Péter (5.b)

 

 

3 tagú családi váltó

Kövessy család I.

Gémesi Péter II.

Mike család III.

Csikós család IV.

 

 

 

 

 

 

8.fiú

Nózsi István 8.a

Puskás Barnabás 8.a

Kedl Olivér 8.a

Toldy Gábor 8.a

Téglási Márton 8.b

Héni Kristóf 8.b

Ábel Máté 8.b

Keresztes Tamás 8.b

Lénárt Zoltán 8.b

Horgos Norbert 8.b

 

anyuka

Kövessyné Pogány Krisztina

Rabainé Anikó (1.b)

 

 

 

nagyszülők

Nagy Lilla (3.a)

 

 

 

4 tagú családi váltó

Kövessy család I.

 

 

 

Tanárok

Porkoláb Gábor egyéni VI.

Kronberg Klára egyéni I.

Schulcz Ágnes egyéni V.

Telek Anikó egyéni VI.

Jedlóczki Erika Berta

Fazekasné Rédly Katalin