Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


TAVASZI ÚSZÓVERSENY 2014

2015.05.13

Tavaszi Úszó Kupa 2015

 

Alsósok eredményei                                                         Felsősök eredményei

 

1-2. osztályos lányok:                                                      Felsős lány váltó 1. csapata: III. hely

Czinder- Gali Hanga 2.b       I. hely                                Szabó Lilla                5. c

Kőrös Emma             2.a       IV. hely                              Domján Zsuzsanna   6.b

                                                                                         Kovács Viola             6.b

3-4. osztályos lányok:                                                      Viczián Kitti              5.c

Kuti Kata Borbála     4.a        I. hely

                                                                                         Felsős lány váltó 2. csapata: V. hely

Alsós lány váltó 1. csapata:   I. hely                               Csikós Patrícia           8. b

Kuti Kata Borbála     4.a                                                  Csatári Bettina           5. c

Kiss Dorina               4.a                                                  Chobola Noémi          5. c

Lóránt Boróka          4.a                                                   Niklai Kitti                 5.c

Karminás Hanga       4.b              

                                                                                         Felsős lány váltó 4. csapataVI. hely

Alsós lány váltó 2. csapata:    VI. hely                           Szatmári Júlia            5. c

Farkas Blanka           4.a                                                  Győri Melanie            5.c

Kőrös Emma             2.a                                                  Fábián Réka               8.b

Pocsai Julianna         2.a                                                   Lázár Gabriella          7.b

Farkas Lola               4.b

                                                                                          Felsős fiú váltó 1. csapata:  IV. hely

Alsós fiú váltó 1. csapata:       IV. hely                            Tácsik Tamás             8.a

Czinder- Gali Jakab  4.a                                                    Viszneki Bence          5.b

Niklai Péter               3.b                                                    Adu Gábor                5.a

Walter Máté              3.a                                                    Kövessy Gergely       5.c

Prihoda Barna           4.a                                                    Felsős fiú váltó 2. csapataVI. hely

                                                                                           Gallyas Krisztián        5. c

                                                                                           Botocska Bence          7.a

                                                                                           Gonda Tamás              5.a

RÉSZTVEVŐK:                                                                Budai Csanád              6.b

1.a osztály                                                                        2. b osztály

  1. Fortunyák Gergő                                                       1. Tóth Gergely
  2. Tanka Bendegúz                                                        2. Somfai Márton Baksa
  3. Galgóczi Fanni                                                           3. Novák Anna
  4. Baradlai Kata                                                             4. Czinder- Gali Hanga

1.b osztály                                                                        2.c osztály

  1. Tankovics Attila                                                           1. Kéri Lili
  2. Nyerges Franciska                                                        2. Káli Kincső

2.a osztály                                                                                 3. Kövessy Rita

  1. Varga Bence                                                         3.a osztály
  2. Madaras Márk                                                               1. Major Ádám
  3. Kőrös Emma                                                                 2. Harsányi Bence
  4. Pocsai Julianna                                                              3.  Walter Máté                                                        
  5. Gonda Angelika                                                            4.  Bíró Lili
  6. Szabó Panni                                                                   5. Csákány Béla
  7. Vida Emma                                                                    6. Apagyi Merse
  8. Polyák Telma                                                                 7. Chobola Bernadett
  9. Horváth Ivett

 

3. b osztály                                                                         5. a osztály

  1. Niklai Péter                                                                    1. Gonda tamás
  2. Dénes Zsófia                                                                  2. Adu Gábor
  3. Berényi Liliána                                                              3.Nózsi Bálint

4.a osztály                                                                                  4. Fortunyák Zsófia

  1. Czinder- Gali Jakab                                                        5. Réti Panna
  2. Prihoda Barna                                                                 
  3. Vass Tamás                                                            5. b osztály
  4. Kuti Kata Borbála                                                            1. Papp Kornél
  5. Kiss Dorina                                                                       2. Kőrös Kristóf
  6. Lóránt Boróka                                                                  3. Miklós Tibor
  7. Farkas Blanka                                                                   4. Nagyszegi Bálint
  8. Csapó Eszter                                                                     5. Viszneki Bence
  9. Csákány Emma                                                                 6. Kollár Péter

     10.  Rábay Gergő                                                                     7. Kovács Veronika

     11.  Tóth Bálint                                                                        8. Csikós Dorina

4. b osztály                                                                                    9. Kinál Zsanna

  1. Kövessy Kristóf                                                                10. Bán Odett
  2. Lakatos Norbert                                                                11. Márton Vanda
  3. Karminás Hanga                                                                
  4. Farkas Lola
  5. Mogyorósi Anna

 

5.c osztály                                                                           6.a osztály

  1. Csata Bence                                                                       1. Franca Dániel
  2. Kövessy Gergely                                                                2. Kolok Balázs
  3. Gallyas Krisztián                                       
  4. Chobola Noémi                                                       6. b osztály
  5. Niklai Kitti                                                                          1. Budai Csanád
  6. Szabó Lilla                                                                           2. Kovács Viola
  7. Szatmári Júlia                                                                      3. Domján Zsuzsanna
  8. Győri Melanie
  9. Viczián Kitti                                                            7. a osztály
  10. Csatári Bettina
  11. Walter Bence                                                                          1. Vámos Balázs

                                                                                                            2. Botocska Bence

7. b osztály

  1. Lázár Gabriella                                                          8. a osztály
  2. Major Emma                                                                            1. Tácsik Tamás

 

8. b osztály

  1. Fábián Réka
  2. Csikós Patrícia

 

Alsós résztvevők száma:   48 fő.

Felsős résztvevők száma: 39 fő.

Összes résztvevő száma:   87 fő.

 

Az iskolák közötti pontverseny győztese: a Kispesti Kós Károly Általános Iskola.